• Naším cílem je

  respektování svobodné volby klienta

 • Naším cílem je

  ochrana a respektování lidských práv klienta

 • Naším cílem je

  poskytování kvalitní a profesionální rehabilitační péče

 • Naším cílem je

  nejvyšší kvalita poskytovaných služeb

Smažení vaječiny - 27.května 2021

12.5.2021
Tradičnímu smažení vaječiny nepřálo počasí. Sluníčko na chvíli vykouklo zpoza mraků, ale k jarnímu teplému počasí to bylo opravdu daleko. Posezení nakonec proběhlo v teploučku v jídelně. Zahájení bylo netradiční a to proto, že se oslavily narozeniny paní Aurélie, která se stala naší klientkou den předtím. Takže i taková uvítací oslava.

Den matek - 11. května 2021

11.5.2021
Každou druhou neděli v měsíci květnu všichni oslavují svátek všech maminek, a to Den matek. Nejinak tomu bylo i v našem Domově. Svátek jsme společně oslavili až v úterý 11. května za přítomnosti většiny našich klientek. Oslavy se zúčastnili i tři naši klienti mužského osazenstva, kteří také přispěchali s blahopřáním.

Hravé dopoledne - 28. dubna 2021

29.4.2021
Hravé dopoledne se v našem Domově už stává tradicí a nejinak tomu je i letos na jaře. Protože paní Zima se ještě úplně nechce vzdát svého panování, tak se "Hravé dopoledne" uskutečnilo ve vnitřních prostorách našeho Domu Sv. Josefa. Všichni zúčastnění klienti za asistence našich aktivizačních a sociálních pracovnic projevili zručnost, um a také velmi dobrou paměť.

Přednáška o myslivosti - 4. března

5.3.2021
Dnes se v našem domově konala přednáška o myslivosti, kterou nás provázel  pan ředitel, jehož koníčkem ve volném čase je právě tento obor. Přivítal nás pozdravem Halali (z francouzského zvolání „ha-la-li"- hle, zde leží jelen) za zvuků myslivecké borlice. Všichni jsme se dozvěděli mnoho nového a zajímavého o tom, co je to vlastně myslivost, jaké jsou myslivecké tradice a názvosloví.

Valentýnský ples - 11. února

16.2.2021
Každým rokem pořádáme ples pro naše seniory. Nejinak tomu bylo i letos. I přes omezení kvůli pandemické situace byla od počátku plesu vynikající nálada. Celý ples odstartoval pan ředitel slavnostním přípitkem. O program se postaraly naše sociální a aktivizační pracovnice. Vtipy střídaly písničky a nakonec byla vylosována i plesová tombola.