• Naším cílem je

  respektování svobodné volby klienta

 • Naším cílem je

  ochrana a respektování lidských práv klienta

 • Naším cílem je

  poskytování kvalitní a profesionální rehabilitační péče

 • Naším cílem je

  nejvyšší kvalita poskytovaných služeb

Procházka po okolí 15. a 21.7.2022

18.7.2022
 
Při krásném  dopolední jsme se vydali s klienty Domova na procházku po okolí naši obce. 

Někteří z nás zašli až k zámku Ropice - je  to barokní zámek který byl postaven kolem roku 1700 na místě renesanční tvrze. Obdivovali jsme krásné květiny před místním kostelem a letní sluníčko nás hřálo do obličeje.
Pak jsme všichni usedli ke stolům místní zahradní restaurace a vychutnali si skvělé kafíčko se sladkou marlenkou a někteří dostali i žízeň na čepované pivo. Nálada byla skvěla všichni jsme si ten krásný společný čas vychutnali. Bylo to moc fajn :-)
    
GALERIE Parduba 15.7.2022

     

Tradiční vaječina - 7. června

13.6.2022
V odpoledních hodinách se sešli klienti našeho Domova na zahradě pod pergolou, aby si poseděli při tradičním smažení vaječiny. Této příležitosti využila paní Terezka, která měla zrovna narozeniny a tak naše PSS přichystaly i malou zahradní slavnost právě na její počest. U skleničky vína za doprovodu nám dobře známých kamarádů si klienti zanotovali a rychle jim  uteklo čekání na chutnou svačinku.

Dopoledne s pěveckým souborem - 9. května

10.5.2022
Hned z kraje týdne v pondělí 9. května navštívili žáci českotěšínské základní školy s pěveckým souborem TRALLALA pod vedením paní učitelky Mgr. Beaty Brzóska. Při poslechu se leckterým klientům našeho Domova zaleskly oči a také úsměvy rozzářily jejich tváře. Krásné pěvecké představení skončilo, ale u všech zůstane hezká vzpomínka. Je milou povinností poděkovat paní učitelce za přípravu sboru a choreografii programu.
 
GALERIE Trallala

 

NÁVŠTĚVY NAŠICH KLIENTŮ BEZ OMEZENÍ

5.5.2022
S POTĚŠENÍM MŮŽEME OHLÁSIT, ŽE PO VÍCE NEŽ DVOU LETECH JSOU
 
NÁVŠTĚVY KLIENTŮ NAŠEHO DOMOVA POVOLENY OD 05. 05. 2022 BEZ OMEZENÍ.

Předvelikonoční pečení u písničky - 13. dubna

13.4.2022
Ve středu 13. dubna dopoledne naši klienti za pomoci a podpory našich aktivizačních a sociálních pracovnic připravovali k pečení tradiční a oblíbené "jidášky" a další cukroví s tématikou Velikonoc. Aby šla práce hezky od ruky, tak k této činnosti zahrál na svou kytaru a zazpíval pan Milan.

Pernikářka u nás v Domově - 14. března 2022

29.3.2022
V polovině března, kdy se ještě zima nechce vzdávat své vlády, pozvaly naše sociální pracovnice paní Pavlínu ze společnosti U Pernikářky z nedalekého Českého Těšína. Paní Pavlína nám přinesla ukázat vzorky a výrobky, které už připravovala a pekla na blížící se Velikonoční svátky. A tak jsme mohli vidět zajíčky, vajíčka, kuřátka, perníkové pomlázky a jiné sladké výrobky z pravého perníku.

Valentýnský ples - 16. února 2022

17.2.2022
Tradiční Valentýnský ples v našem Domově sice proběhl stále s opatřeními kvůli pandemické situaci, ale zato s vynikající náladou a pestrým programem. Po úvodním uvítání panem ředitelem a přípitku už následoval vlastní program. Naše sociální pracovnice Nela připravila krásnou valentýnskou tabuli s občerstvením a výzdobu sálu. Paní vedoucí Eli si připravila povídání o tom, proč se vlastně slaví svátek Svatého Valentýna, jeho vznik a historii.