• Naším cílem je

  respektování svobodné volby klienta

 • Naším cílem je

  ochrana a respektování lidských práv klienta

 • Naším cílem je

  poskytování kvalitní a profesionální rehabilitační péče

 • Naším cílem je

  nejvyšší kvalita poskytovaných služeb

VALENTÝNSKÉ POSEZENÍ - 13. února

14.2.2020
V předvečer svátku Svatého Valentýna jsme naším klientům připravili odpolední VALENTÝNSKÉ POSEZENÍ. A že se bylo na co těšit dokazují fotografie. K nádherně vyzdobenému prostoru naší jídelny byla přichystaná Valentýnská tabule. Srdíčka lásky byla vidět v několika různých variantách a provedeních. Celou akci odstartoval pane ředitel, který uvítal všechny přítomné včetně paní majitelky našeho krásného zařízení a předal slovo pracovnicím sociálního úseku a aktivizace.

POZVÁNÍ NA NAROZENINOVOU OSLAVU - 10. února

10.2.2020
Pan Josef si už tradičně k oslavě svých narozenin zve svoje nejbližší přátele z řad klientů Domu Sv. Josefa. Nejinak tomu bylo i letos. K pravidelné dopolední kávě mu zajistily pracovnice sociálního úseku i sladké pohoštění ve formě domácího zákusku. Moučník s malinami měl výbornou osvěžující chuť a byl také plný vitamínů. Popřát mu tedy přišli i někteří spolubydlící klienti a také vedení Domova v čele s panem ředitelem, který panu Josefovi předal malý upomínkový dárek.

WORKSHOP - VISEGRÁDSKÁ KOOPERACE - 14. ledna 2020

15.1.2020
V rámci mezinárodního přeshraničního projektu Visegrádské kooperace v rámci spolupráce se seniory 2019 - 2020 se sešli na společném workshopu naši klienti s klienty vybraných Domovů pro seniory z Polska a ze Slovenska. Náplní workshopu,jak dokazují fotografie, bylo posezení s lidovou hudbou z Polska. Že jsou si všechny tři jazyky sobě blízké, bylo vidět na společném zpěvu českých, polských i slovenských lidových písniček. A že všichni rozuměli je nabíledni. Na další setkání v rámci workshopů v Projektu se opět všichni rádi sejdou. 
 
GALERIE workshop projekt