• Naším cílem je

  respektování svobodné volby klienta

 • Naším cílem je

  ochrana a respektování lidských práv klienta

 • Naším cílem je

  poskytování kvalitní a profesionální rehabilitační péče

 • Naším cílem je

  nejvyšší kvalita poskytovaných služeb

NÁVŠTĚVY OD 25. KVĚTNA 2020 ZATÍM NEPOVOLENY

20.5.2020
OD  PONDĚLÍ  25. 5. 2020 MĚLY BÝT POVOLENY  NÁVŠTĚVY NAŠEHO DOMOVA.

vzhledem k nepříznivé situaci v Dole Darkov, jež se nachází v našem regionu, je rozhodnuto po doporučení hejtmana MSK a Krajské hygienické stanice nadále ponechat náš Domov uzavřen až do odvolání.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

PODĚKOVÁNÍ ZA POMOC A SPOLUPRÁCI

7.4.2020
Všichni zaměstnanci i klienti našeho Domova pro seniory děkují aspoň touto cestou níže uvedeným územně správním celkům, společnostem, firmám, jakož i soukromým osobám za materiální pomoc a vlídné slovo. Jedná se především o zdravotnické OOPP jako jsou ústenky, roušky, respirátory, rukavice, obleky, návleky, štíty, brýle a dezinfekční roztoky, tablet, knihy, polohovací křesla.

ZÁKAZ NÁVŠTĚV V DOMOVĚ - 3. BŘEZNA 2020

3.3.2020
Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR KVŮLI PANDEMII ZPŮSOBENÉ KORONAVIREM SARS-CoV-2,  KTERÝ ZPŮSOBUJE  ONEMOCNĚNÍ  COVID-19, PLATÍ PRO RODINNÉ PŘÍSLUŠNÍKY A OSTATNÍ NÁVŠTĚVY ODE  DNE 3. BŘEZNA 2020 AŽ DO ODVOLÁNÍ.

ZÁKAZ   NÁVŠTĚV !!!

ROVNĚŽ PLATÍ ZÁKAZ POHYBU SENIORŮ NAŠEHO DOMOVA PRO SENIORY MIMO AREÁL ZAŘÍZENÍ

DOTAZY A INFORMACE POSKYTUJE:
ŘEDITEL SPOLEČNOSTI ING. PAVEL DYRČÍK NA TEL. ČÍSLE 739 016 125
SLUŽBU KONAJÍCÍ PRACOVNÍK PŘÍMÉ PÉČE NA TE. ČÍSLE 558 761 563

VALENTÝNSKÉ POSEZENÍ - 13. února

14.2.2020
V předvečer svátku Svatého Valentýna jsme naším klientům připravili odpolední VALENTÝNSKÉ POSEZENÍ. A že se bylo na co těšit dokazují fotografie. K nádherně vyzdobenému prostoru naší jídelny byla přichystaná Valentýnská tabule. Srdíčka lásky byla vidět v několika různých variantách a provedeních. Celou akci odstartoval pane ředitel, který uvítal všechny přítomné včetně paní majitelky našeho krásného zařízení a předal slovo pracovnicím sociálního úseku a aktivizace.

POZVÁNÍ NA NAROZENINOVOU OSLAVU - 10. února

10.2.2020
Pan Josef si už tradičně k oslavě svých narozenin zve svoje nejbližší přátele z řad klientů Domu Sv. Josefa. Nejinak tomu bylo i letos. K pravidelné dopolední kávě mu zajistily pracovnice sociálního úseku i sladké pohoštění ve formě domácího zákusku. Moučník s malinami měl výbornou osvěžující chuť a byl také plný vitamínů. Popřát mu tedy přišli i někteří spolubydlící klienti a také vedení Domova v čele s panem ředitelem, který panu Josefovi předal malý upomínkový dárek.

WORKSHOP - VISEGRÁDSKÁ KOOPERACE - 14. ledna 2020

15.1.2020
V rámci mezinárodního přeshraničního projektu Visegrádské kooperace v rámci spolupráce se seniory 2019 - 2020 se sešli na společném workshopu naši klienti s klienty vybraných Domovů pro seniory z Polska a ze Slovenska. Náplní workshopu, jak dokazují fotografie, bylo posezení s lidovou hudbou z Polska. Že jsou si všechny tři jazyky sobě blízké, bylo vidět na společném zpěvu českých, polských i slovenských lidových písniček. A že všichni rozuměli je nabíledni. Na další setkání v rámci workshopů v Projektu se opět všichni rádi sejdou. 
 
GALERIE workshop projekt