• Naším cílem je

  respektování svobodné volby klienta

 • Naším cílem je

  ochrana a respektování lidských práv klienta

 • Naším cílem je

  poskytování kvalitní a profesionální rehabilitační péče

 • Naším cílem je

  nejvyšší kvalita poskytovaných služeb

OBECNĚ PROSPĚŠNÁ SPOLEČNOST SV. JOSEFA, o.p.s.

je nestátní nezisková organizace. Byla založena v roce 2002 za účelem poskytování sociálních služeb. Od roku 2006 poskytuje v Domě Sv. Josefa pobytovou sociální službu Domov pro seniory klientům, kteří jsou vzhledem k věku a zdravotnímu stavu závislí na pomoci jiné osoby a nemohou žít ve svém prostředí.

Služby jsou poskytovány dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a vyhláškou MPSV ČR č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.

Aktuální zprávy

Ponyterapie 7. září 2023
11.9.2023

 Ponyterapie pomáhá klientům zlepšovat komunikaci, jemnou motoriku, ale hlavně jim přítomnost zvířete přináší radost a potěšení. Cílem ponyterapie je zlepšit pacientům den. Díky terapeutickým koňům dostávají chuť do života což bylo vidět i na naších klientech.            Paní Soňa Matušková navštívila naše zařízení s poníkem Ondráškem, ...

Sportovní dopoledne
22.8.2023

 Dnes jsme to vzali trošku sportovně, jelikož počasí nám dopřálo tak jsme soutěžili:...

Melounová party 11.8.2023
22.8.2023

Ve čtvrtek se naše paní sociální  rozhodla s klienty udělat melounovou party - připravili limonádu, melounové nanuky a meloun zdobený. Klienti našeho domova byli nadšení aktivitou zejména tím, že si to sami mohli připravit a následně ochutnat....

Koník ze stáje v Ropici u nás v domově
3.8.2023

V pátek 14.7. 2023 v dopoledních hodinách navštívila náš domov paní Martýnková se svým koněm. Klienti si mohli koníka pohladit, nakrmit, očistit, ptát se na zajímavosti ze světa koní. Paní Martýnková ochotně odpovídala na dotazy a taky se sdílela se svým příběhem a celoživotním vztahem ke koním. Vede stáj, která se zabývá parkurovým ježděním, přípravou koní a jezdců na závody. Klienti byli nadšení a přáli si toto setkání v blízké budoucnosti zopakovat. 
 
GALERIE Koník ze stáje v Ropici